Донецький академiчний обласний

 драматичний театр (м. Марiуполь)

Каса: +38(0629)345663                     ico facebook   ico youtube               Приймальна: +38(0692)333367

01

Чи потрібен театр?
Питають тисячі розчарованих в театрі професіоналів і мільйони втомлених від нього людей.

Навіщо він нам?
У роки, коли сцена так незначна в порівнянні з площами міст і землями держав, на яких розігруються справжні трагедії зі справжнього життя.

Що він нам?
Позолочені яруси, оксамитові крісла, брудні куліси, вимучені голоси або навпаки — чорні бокси, заляпані брудом і кров'ю з купою оскаженілих голих тіл.

Що він може сказати?

Усе! 

Театр може сказати все. 

І як боги на небесах живуть, і як ув'язнені в печерах тужать, і як пристрасть підносить, і як любов губить, і як добра людина не потрібна, і як обман царює, і як люди живуть в квартирах, а діти — в таборах для біженців, і як в пустелю повертаються, і як з улюбленими розлучаються, театр може сказати про все.

Театр був і залишиться назавжди. 

Тому що з усіх публічних мистецтв тільки театр — це з вуст в уста, з очей в очі, з рук в руки, і від тіла — до тіла. Йому не потрібен посередник, між людиною і людиною — прозора сторона світла, не південь, не північ, не схід, не захід — театр сам по собі світло, що світиться з усіх чотирьох сторін, безпосередньо впізнаваний будь-якою ворожою або дружньою людиною.

Театр потрібен різний.

І тільки один театр не потрібен — це театр політичних ігор, театр політичної мишоловки, театр політиків, театр політики. Театр щоденного терору — особистого і колективного, театр трупів і театр крові на площах і вулицях, в столицях і в провінції, між релігіями та етносами.

 

Ми щиро приєднуємося до слів послання до Міжнародного дня театру, що написані в 2016 році, і вітаємо вас на офіційному інтернет-ресурсі Донецького академічного обласного драматичного театру (м. Маріуполь).

До зустрічі на наших виставах!

                                            

 

 
КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ:
Адреса: 87515, м. Маріуполь, Театральна площа, 1
Доменне ім'я: donetsk-region-theatre.in.ua
Приймальна: (0692) 33-33-67, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., час роботи: 9.00-17.30, субота, неділя – вихідні
Генеральний директор: Володимир Володимирович Кожевніков, тел. (063) 360-55-70, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Каса: (0629) 34-56-63, працює з  11.30 до 18.00, понеділок вихідний