ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ НА ПРАВО ОРЕНДИ МАЙНА

Комунальний заклад «Донецький академічний обласний драматичний театр (м. Маріуполь)»

Оголошує про проведення конкурсу на право оренди майна, спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст, що перебуває в управлінні обласної ради

Відомості про об’єкти оренди:

  1. Частина вбудованого нежитлового приміщення площею 1,0 (один) кв.м, яке знаходиться на сходовому майданчику технічного поверху, будівлі КЗ «ДАОДТ (м. Маріуполь)» за адресою: 87515, Донецька область, м. Маріуполь, Театральна площа, 1.

Приміщення передається в оренду для розташування технічних засобів і антен, операторів та провайдерів телекомунікацій, які надають послуги доступу до Інтернету.

Стартовий розмір орендної плати за об’єкт оренди без урахування ПДВ 261,90 грн/міс.

  1. Вбудоване нерухоме майно – частина приміщення №4-2, приміщення №№4-3,4-4, загальною площею 32,53 кв. м, розташоване на другому поверсі та частина вбудованого нежитлового приміщення №3-5, загальною площею 3,0 кв. м, розташоване на першому поверсі будівлі КЗ «ДАОДТ (м. Маріуполь)» за адресою: 87515, Донецька область, м. Маріуполь, Театральна площа, буд.1.

Приміщення передаються в оренду для розташування театрального буфету та торговельного об'єкту з продажу продовольчих товарів, що не здійснюють продаж товарів підакцизної групи.

Стартовий розмір орендної плати за об’єкт оренди без урахування ПДВ 3 189,33 грн/міс.

З умовами проведення конкурсу можна ознайомитись:

на офіційному сайті Донецької облдержадміністрації http://dn.gov.ua/

на сайті управління культури і туризму облдержадміністрації http://cultdon.in.ua/

на сайті комунального закладу «Донецький академічний обласний драматичний театр (м. Маріуполь)» http://donetsk-region-theater.in.ua

Умови конкурсу:Буфет_умови конкурса (414,76kb) Інтернет_умови конкурсу (340,08kb)