ПОЛЮВАННЯ НА СНАРКА

Запрошуємо на показ вистави інклюзивного мистецького проекту «Краще Разом» 9 лютого о 14:00, Драмтеатр.

Ми — студенти і кондитери, на інвалідних візках і на підборах, вихователі та інженери, із синдромом Дауна і з аутизмом, школяри та продавці, незрячі та зрячі, психологи і фрілансери, електромонтери і соціальні педагоги, з ДЦП та з почуттям гумору, юристи і хореографи — творимо інклюзивний мистецький проект, бо віримо, що Краще Разом!

Культурно-громадський центр ШELTER+ (Кривий Ріг, Україна) завдяки підтримці та сприянню Посольства Великої Британії в Україні ( British Embassy Kyiv) та Канадського Фонду підтримки місцевих ініціатив (Embassy of Canada in Ukraine) прагне надати людям з інвалідністю доступ до мистецтва, об’єднуючи водночас і громаду. Наш проект спрямований на розвиток співпраці та побудову зв’язків між людьми з інвалідністю і без.

У цьому сезоні, окрім основної частини проекту — створення вистави та виступів у Кривому Розі — уперше за три роки існування нашого проекту заплановані гастрольні виступи у двох великих містах України — Краще Разом в Маріуполі та Краще Разом в Києві.

Нас питають: «Про що ваша вистава цього разу?»

Звідки ж ми знаємо?) Адже сам автор «Полювання на Снарка» Льюїс Керролл писав: «У відповідь на Ваше питання, що я мав на увазі під Снарком, можете розповісти, що я мав на увазі тільки те, що Снарк це і є Буджум... Я добре пам’ятаю, що коли писав поему, жодного іншого значення і в думках не мав, але з тих пір люди весь час намагаються знайти значення Снарка. Мені особисто найбільше подобається, коли Снарка вважають алегорією Погоні за Щастям (думаю, що частково це було і моє трактування)».

Та ми все одно запрошуємо вас переглянути нашу абсурдну виставу про те, як екіпаж корабля на чолі з ватажком Будодзвоном відправляється на пошук чогось, що зветься Снарком.

«У чому сенс “Снарка”? Боюся, мені потрібен був не сенс, а нісенітниця! — пише Льюїс в іншому листі. — Проте, як ви знаєте, слова означають більше, ніж ми думаємо, користуючись ними, і тому книга повинна означати щось більше, ніж розраховував сказати автор. Тому, який би зміст не знаходили в книзі, я його вітаю, у цьому її призначення».

Тож, можливо, і ви побачите у виставі інклюзивного мистецького проекту «Краще Разом» з англійським сюжетом в українських реаліях щось про одвічні пошуки сенсів, чи то про щастя, чи то про мандри українських заробітчан?.. Бо той Снарк був Буджумом! Це ясно?

Запрошуємо на показ вистави інклюзивного мистецького проекту «Краще Разом»

9 лютого 14:00, Маріуполь, Драмтеатр.

Вхід вільний (за умови попередньої реєстрації)
https://goo.gl/L5xWLg